Rozhodli jste se pozměnit jídelníček Vaší restaurace a rádi byste hostům nabídli některá jídla ve stylu španělské kuchyně? V tom případě jistě uvítáte informace, kde pořídit za rozumnou cenu kvalitní španělské potraviny přivezeného z tohoto přímořského státu.

Španělské potraviny nadosah

Předním dodavatelem gastro balení španělských potravin je společnost BMC Brno, jejíž kamenný obchod můžete navštívit v moravské metropoli města Brna. Pod vlastní značkou Bassta již několik let prodává velkogramážní produkty dovážené od osvědčených dodavatelů. Pro potraviny značky Bassta je charakteristická lahodná chuť, kvalitní balení i dlouhodobá trvanlivost. V portfoliu této firmy www.bmcbrno.cz/gastro-baleni objevíte především bohaté spektrum oliv, olivového oleje, konzervovaného ovoce a zeleniny i kvalitních rajčatových směsí. Mezi zákazníky jsou velmi oblíbená také různá dochucovadla, sardinky, ančovičky a tuňák. Nabízené zboží je nejčastěji baleno ve skle, plechu a plastu. Nabízený sortiment zboží je ideální pro restaurace, výrobce, velkoobchody i hotely.

Co ochutnat ze španělských delikates

Díky společnosti BMC Brno můžete ochutnat také typické španělské delikatesy. Sliny se Vám doslova a do písmene budou sbíhat po luxusních sladkostech zvaných turrón či vynikajících mandlích. Váš jídelní lístek budete moci obohatit o tapasy se španělskými paštikami. V nabídkovém katalogu najdete olivovou pastu, paštiku s ančovičkovou příchutí, paštiku s kachní příchutí či paštiku s kuřecí příchutí. Za typickou španělskou pochoutku je považován tradiční španělský paprikový salám zvaný chorizo. Tento masný výrobek tvoří základ pro přípravu jednohubek zvaných tapas.