Rozhodli jste se pozměnit jídelníček Vaší restaurace a rádi byste hostům nabídli některá jídla ve stylu španělské kuchyně? V tom případě jistě uvítáte informace, kde pořídit za rozumnou cenu kvalitní španělské potraviny přivezeného z tohoto přímořského státu.

Španělské potraviny nadosah

Předním dodavatelem gastro balení španělských potravin je společnost BMC Brno, jejíž kamenný obchod můžete navštívit v moravské metropoli města Brna. Pod vlastní značkou Bassta již několik let prodává velkogramážní produkty dovážené od osvědčených dodavatelů. Pro potraviny značky Bassta je charakteristická lahodná chuť, kvalitní balení i dlouhodobá trvanlivost. V portfoliu této firmy www.bmcbrno.cz/gastro-baleni objevíte především bohaté spektrum oliv, olivového oleje, konzervovaného ovoce a zeleniny i kvalitních rajčatových směsí. Mezi zákazníky jsou velmi oblíbená také různá dochucovadla, sardinky, ančovičky a tuňák. Nabízené zboží je nejčastěji baleno ve skle, plechu a plastu. Nabízený sortiment zboží je ideální pro restaurace, výrobce, velkoobchody i hotely.

Co ochutnat ze španělských delikates

Díky společnosti BMC Brno můžete ochutnat také typické španělské delikatesy. Sliny se Vám doslova a do písmene budou sbíhat po luxusních sladkostech zvaných turrón či vynikajících mandlích. Váš jídelní lístek budete moci obohatit o tapasy se španělskými paštikami. V nabídkovém katalogu najdete olivovou pastu, paštiku s ančovičkovou příchutí, paštiku s kachní příchutí či paštiku s kuřecí příchutí. Za typickou španělskou pochoutku je považován tradiční španělský paprikový salám zvaný chorizo. Tento masný výrobek tvoří základ pro přípravu jednohubek zvaných tapas.

Sdílejte
Předchozí článekSlunovrat
Další článekVíte, že po sushi se netloustne?