Insolvence není žádná sranda. Najednou máte dluhy a peníze na splacení, ale žádné příjmy. Jak tedy sehnat peníze na dluhy? Jednou z možností je půjčka v insolvenci.

Obsah

Co je to půjčka v insolvenci?

Půjčka od soukromých osob v insolvenci je určena pro ty, kteří jsou v insolvenčním řízení. Je to speciální druh půjčky, která vám může pomoci splnit vaše závazky vůči věřitelům a zároveň si udržet majetek.

Pokud se rozhodnete pro půjčku v insolvenci, musíte nejprve navštívit svého advokáta nebo insolvenčního správce. Ten vám řekne, jaké možnosti půjček existují a jak byste měli postupovat dál. Půjčka v insolvenci není tak snadné získat, protože banky a jiné finanční instituce se obvykle snaží minimalizovat riziko spojené s touto situací.

Jak se dostat do insolvence?

Insolvence je proces, kterým se člověk snaží vyhoupnout ze dluhové pasti. Abyste mohli insolvenci podat, musíte splnit určitá kritéria. Za prvé, vaše roční příjem musí být nižší než určitá částka, kterou stanoví zákon (tento limit se každoročně mění). Za druhé, nemůžete mít žádné majetek, který byste mohli prodat za účelem splacení svých dluhů. A za třetí, vaše dluhy musí přesahovat určitou částku (také se každoročně mění).

Pokud splňujete tyto podmínky, můžete se obrátit na soudu s žádostí o insolvenci. Jakmile je vaše žá

Proč je půjčka v insolvenci dobrá?

Půjčka v insolvenci může být pro řadu dlužníků velkou pomocí. Pokud totiž dlužník splácí své povinnosti včas a řádně, jeho úvěr je vymazán ze seznamu dlužníků. To má za následek, že nemusí platit poplatky spojené s exekucemi či dražbami. Okamžitá půjčka pro dlužníky v insolvenci také může být dobrým způsobem, jak se dostat ze spirály dluhů. Dluh se sice nezmenší, ale insolvence umožní dlužníkovi rozložit si své povinnosti na delší období a také si lépe organizovat své finance.

Kde sehnat půjčku v insolvenci?

Půjčka v insolvenci je velmi oblíbeným řešením pro lidi, kteří se dostali do finanční tísně. Existuje mnoho společností, které nabízejí tuto službu, a proto je důležité si ujasnit, jaká půjčka v insolvenci bude pro Vás nejvhodnější.

Jednou z možností je půjčit si peníze od soukromé osoby. Tato metoda má hned několik výhod. Za prvé, nebudete muset platit žádné poplatky a navíc budete moci zaplatit pouze tolik, kolik skutečně potřebujete. Pokud se rozhodnete pro tuto metodu, určitě se poradit se svým advokátem nebo finančním poradcem, abyste zjistili, zda je to pro Vás vhodné ře. Zkuste číslo na lichváře.

Jaké jsou podmínky půjčky v insolvenci?

Pokud hledáte půjčku v insolvenci, podmínky jsou velmi důležité. Protože existuje mnoho podvodníků, kteří se snaží využít lidi v tíživé finanční situaci. Proto je důležité, abyste si byli jisti, že pocházíte z důvěryhodného zdroje.

Jaké jsou tedy podmínky půjčky v insolvenci? Za prvé, musíte být českým občanem a mít trvalý pobyt na území České republiky. Za druhé, musíte mít platný bankovní účet a mobilní telefon. A za třetí, musíte mít nějaký pravidelný příjem, který vám umožní splácet půjčku.